Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

Załóż swojego bloga

25.03.2012 16:55

Adam Hicks vs Mitchel Musso , który lepszy ?

Zapraszam was na mały konkurs dotyczący dwóch świetnych gwiazdorów - Mitchela Musso i Adama Hicksa , chciałabym wiedziec , który według was jest lepszy. No to zaczynamy . Oto 1  : MItchel Musso :

Mitchel ma teraz 20 lat i niedawno opóściło obsadę Disneya ( jazda po pijanemu ) , ale wystąpił na tej stacji w 3 filmach : Pieskie życie , Hannah Montana Film i O Kurcze , oraz grał główne role w serialu Hannah Montana ( przez 3 sezony ) , i w Parze Królów ( 2 sezony , w 3 zastąpi go właśnie Adam Hicks ), oprócz tego był gospodarzem programu Prank Stars . Oprócz aktorstwa jest również piosenkarzem . Zobaczcie jak śpiewa , Oto moja ulubiona piosenka Mitchela  - Celebrate :

Krótko mówiąc kocham tego gościa.

A teraz Adam Hicks :

Adam ma 19 lat i jak narazie jest w obsadzie Disenya . Grał w filmie Lemoniada Gada i zagra w Filmie Lemoniada Gada 2 : Puckres Up i Mostly Ghostly: Who Let the Ghosts Out?, Grał w serialu Zeke & Luther , a teraz będzie grał w serialu Para Królów gdzie zastąpi Mitchela Musso . Adam jest również raperem a rapu na ogół nie słucham ale w tym wykonaniu to się od tego oderwac nie można , ostatnio podpisał kontrakt z wytwórnią Walt Disney Records  i tak powstała piosenka Adama o jego rodzinnym mieście : Las Vegas ( My City ) :

Uwielbiam sluchac Adama , ma świetny głos . Krótko Uwielbiam GOŚCIA. jest genialny .

I teraz pytanie do was : kogo wolicie jako aktora - MItchela Musso czy Adama Hicksa

I 2  : Kogo wolicie jako piosenkarza  : Mitchela Musso czy Adama Hicksa.

Co do odpowiedzi to w 1 jest chyba remis , ale w 2 wole Mitchela , bo Adam wydał jeszcze mało piosenek i czekam na więcej.  Kogo wolicie ?

 

 

Czytaj więcej na blogu Una Estrella En Lo Alto De Este Mar.

Komentarze (4)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Blogi znajomych naataalaalaa